Zasady funkcjonowania Wadowickiej Biblioteki obowiązujące od 27.03 do 18.04.2021 r.

Z uwagi na zalecenia Ministra Zdrowia dotyczące ograniczania transmisji wirusa COVID-19 i niebezpiecznie wzrastającą liczbę zachorowań Dyrektor Wadowickiej Biblioteki Publicznej w porozumieniu z Burmistrzem Wadowic zdecydował, że Wadowicka Biblioteka (ul. Legionów 1) oraz jej filie na os. Kopernia, w Choczni i w Wysokiej będą nieczynne od 27 marca do 18 kwietnia b.r.

1. Terminy zwrotów zbiorów zostaną automatycznie przedłużone do dnia ponownego otwarcia.
2. Za okres zamknięcia oraz przez 14 dni od ponownego otwarcia Biblioteki opłaty za nieterminowy zwrot wypożyczonych zbiorów nie będą naliczane.
3. Termin odbioru zbiorów zarezerwowanych zostanie zmieniony po 18 kwietnia.
4. Kwietniowa pula kodów do e-booków zostanie rozdysponowywana drogą elektroniczną.

O wszystkich zmianach w funkcjonowaniu Biblioteki będziemy informować na bieżąco – prosimy o śledzenie strony internetowej oraz profilu na Facebooku.